איזה שלט מתאים לעסק שלך? שלטים בחריטה במגוון חומרים ועיצובים מיוחדים.

עולם המיתוג הוא עולם צבעוני, עשיר, ומלא דמיון. הוא עוסק לא רק בעיצובים ויזואליים של נראות המשרד שלכם (משלטים ועד לוגו וחתימה במייל), אלא גם במסרים הלא מילוליים שעוברים באופן תת מודע דרך העיצובים שאתם בוחרים. בעולם הזה, לכל דבר יש משמעות: לצורה, לצבע, לגופן, לקישוטים, ואפילו לחומר שממנו הכנתם את השלט. שילוט לעסק בחריטה בלייזר הוא דרך יוקרתית ונהדרת למתג את העסק בדרך שלכם, על פי המיתוג שלכם והמסר שאתם רוצים להעביר ללקוחות ומבקרים.איזה שלט מתאים לעסק שלך? שלטים בחריטה במגוון חומרים ועיצובים מיוחדים.

חריטה בלייזר תעזור להעביר את המסר בצורה מדויקת.

תהליך מקצועי של מיתוג עוסק, בראש ובראשונה, בזיקוק המסר השיווקי של הארגון. אולי אתם חברה משפחתית שפועלת כבר עשרות שנים; אולי אתם שמים דגש על אמינות ומקצועיות. אולי דווקא חשוב לכם להדגיש את הצוות הצעיר ושיטות העבודה “מחוץ לקופסה” – הכל הולך, והשילוט בחריטה בלייזר יוכלו להביע את המסר שלכם טוב יותר מכל שילוט מסורתי אחר. העיצוב המדויק של השלטים שלכם יכול להיות בכל גודל, מחומרים שונים, בצבעים שונים ובעיצובים שונים. החריטה בלייזר היא מדויקת וניתן לחרוט על חומרים שונים כל עיצוב שתמסרו. אפשר לשלב גופי תאורה בשלטים החרוטים ולקבל עוד מימד של אור, חדשנות, ומשחק בצבעים על מנת להעביר את המסר. בסופו של יום, שלט בחריטה בלייזר הוא הדרך היוקרתית והמדויקת להעביר את המסר שאתם רוצים “לשתול” בלב מי שמגיע אליכם למשרד: דייקנות, צבעוניות, יצירתיות, אמינות, ידידותיות – הכל הולך. אתם תגדירו את העיצוב, ואנחנו נבצע אותו באופן מושלם.

שלטים בחריטה – הסוד הראשון הוא במגוון.

מכשירי חריטה מתקדמת בלייזר מאפשרים ביצוע שלטים מעל סוגים רבים ושונים של חומרים – כמו למשל עץ, מתכות מסוגים שונים או פרספקס (משטחי פלסטיק צבעוניים). אין ספק שהבחירה בחומר היא מהמשמעותיות ביחס לתוצאה הסופית. חריטה בלייזר לשילוט על לוח עץ עשויה להעניק לשלט (ולכל המשרד) מראה אקולוגי, מסורתי, חם וקרוב לטבע יותר. חברות הייטק צבעוניות וצעירות יכולות ללכת על חריטה בלייזר מעל לוחות פרספקס שם אין גבול לאפשרויות העיצוב והצבע. חריטה מעל לוחות מתכת בגוונים שונים מתאימה בדרך כלל לחברות בעלות אופי מסורתי ויציב יותר, כמו למשל קליניקות של רופאים או משרדים בחברות פיננסיות. חשוב לדעת, שגם לאחר שהחלטתם על סוג החומר ממנו יבוצע השלט שלכם, תוכלו לבחור עוד מאפיינים לשלט שישפיעו על המראה, כמו הגוון, הגודל, הצורה, שילוב של גופי תאורה כאמור, ועוד.

המפתח לשילוט בחריטה בלייזר: בחרו צוות מקצועי עם ציוד חדשני.

אפשרויות החריטה בלייזר לשילוט עסקי התרחבו מאוד בשנים האחרונות, והבחירה לעבוד עם מכונת חריטה בלייזר בטכנולוגיות חדשניות ועדכניות תאפשר לכם להשיג דיוק רב יותר, בשלט שיישמר לאורך שנים רבות. צוות מקצועי שיסייע ביצירת השילוט לעסק ילווה בשלבי העיצוב ואולי יספק רעיונות וטיפים לעיצוב מוצלח יותר, ויהיה שם לענות על שאלות ולסייע בעיצוב ובבחירות – עד לקבלת המראה הסופי האופטימאלי של השלט החדש לעסק. חשוב לדעת, כי בעוד ניתן להשיג את החומרים לשלט שלכם גם בחברות מתמחות בחומרי גלם – העבודה מול חברת החריטה גם בשלב בחירת החומרים תסייע לקחת בחשבון את מאפייני החריטה בלייזר ולבחור חומרי גלם שיתאימו למאפייני המכונה ויאפשרו לחריטה לבלוט בצורה המקצועית והאסתטית ביותר האפשרית.

רוצים עוד מידע? מעוניינים לעצב את השלט הבא לעסק בחריטה בלייזר? פנו אלינו עכשיו, בשיחת טלפון או בטופס המצורף, ונשמח לסייע בכל שלבי התהליך!

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהר

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצה

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור