איך לבחור איזו סוג מתכת לשלט שלכם?

בין אם אתם מחפשים שלט חדש לבית, למשרד קטן או שלט גדול ומאיר עיניים למפעל או עסק גדול שלקוחות רבים מחפשים מידי יום, חשוב שתדעו כי עיצוב השלט שלכם הוא משמעותי, הוא משפיע האופן ניכר לא רק על התחושה שלכם כשאתם מגיעים לבית או למשרד, אלא גם על המיתוג שלכם בעיני לקוחות, בשלטים עסקיים.

היום, חיתוך מתכת, חיתוך בלייזר וחריטות בלייזר על מתכות שונות (כמו גם על חומרים מבוססי עץ או פלסטיק) מאפשרים לכם להגיע לתוצאות מרשימות מאוד, כשזה מגיע לעיצוב השלטים שלכם. אין ספק, שעוד אפילו לפני העיצוב והמיתוג, כדאי להחליט מאיזה סוג של חומר אתם מעוניינים לבנות את השלט שלכם, והפעם, אנחנו סוקרים את האפשרויות לעיצוב שלטים במתכת, כולל חיתוך מתכת, חריטה בלייזר, אפשרויות תאורה, מיקום בחוץ או בפנים ועוד. אילו מתכות מתאימות לשילוט ביתי ועסקי?

הסוגים השונים של חומרים שמתאימים לשילוט

כשאתם מדברים על הכנת שלט ייחודי באמצעות טכניקות של חיתוך בלייזר וחריטה בלייזר, אפשר להגיד שהשמיים הם הגבול. במאמר הזה, אנחנו עוסקים בסוגי מתכות לשילוט אולם פרט למתכות ניתן להגיע לשילוט מדוייק, מעוצב, חד פעמי ועוצר נשימה גם בחומרים אחרים, ביניהם פרספקס (חומר פלסטי וצבעוני), עץ (חומר אקולוגי בעל מראה טבעי ועמידות גבוהה בפנים ובחוץ), זכוכית (אלגנטי, מהודר ובעל מראה בוטיקי במיוחד), ועוד.

במשפחת המתכות המתאימות לשילוט לבית או לעסק, נזכיר מספר מתכות פופולאריות:

שלטים מאלומיניום

חיתוך באלומיניום

אלומיניום הוא מתכת קלת משקל, בעלת מראה כסוף ועמידות גבוהה. זו מתכת קלה יחסית גם לחיתוך וגם לחריטה, והיא מתאימה מאוד להכנת שלטים קטנים לבית, לקליניקה ולמשרד, כמו גם שלטים גדולים המיועדים להיות תלויים בפנים או בחוץ. חיתוך המתכת מסוג אלומיניום הוא מדוייק, מהיר וקל, ובאמצעות מכונות לייזר ניתן להשיג חריטה על לוחות האלומיניום ברמות דיוק גבוהות מאוד, כאשר מדובר באותיות בכל גופן כמו גם בציורים ובחריטות ייחודיות. בהחלט ניתן לשלב בחיתוך אלומיניום לשילוט גופי תאורה שיחמיאו לשלט שלכם. המחירים של שלטי אלומיניום הם בדרך כלל לא גבוהים, מכיוון שהמתכת היא זולה ונפוצה.

שלטים מאלוקובונד

חיתוך באלוקובונד

יש חדש בעולם השילוט: חומר המכונה לוקובונד, או דיבונד, הוא מעין חומר “סנדוויץ'” של שתי שכבות אלומיניום כשביניהן פלסטיק. החומר המתקבל הוא קל משקל אבל עמיד מאוד והוא מתאים לשילוט חיצוני, ממש כמו שלטי פח – אולם במשקל נמוך יותר ובעמידות גבוהה יותר. גם כאן, חיתוך המתכת והחריטה עליה הם גמישים ומדוייקים וניתן להגיע לעיצובים ייחודיים, עם שילוב חומרים נוספים וצבעים או גופי תאורה למיתוג בשלט החדש שלכם.

שלטים מפח

חיתוך בפח

מבין המתכות המוכרות בתחום השילוט ובמיוחד בשילוט שמיועד לתנאי חוץ, חשוב להזכיר את הפח. פח הוא מתכת עמידה מאוד, בטיפול נכון הוא אינו מחליד או מכהה והוא שומר על המראה המעוצב שלו לאורך שנים רבות. שלטים מפח ניתן לחתוך, לחרוט ולעצב כמו שניתן לחתוך ולעצב שילוט ממתכת מסוגים אחרים. החיסרון הגדול של שלטי הפח הוא משקלם הכבד, וחשוב לתלות אותם בצורה בטיחותית.

אם אתם כבר יודעים שאתם מתכוונים לבחור שלטים ממתכת, אנחנו ממליצים לבחור את חברת החיתוך וההכנה של השלט ולפי המלצותיה, הניסיון והחומרים שהיא יודעת להציע, לבחור את סוג המתכת שתעבדו איתה. בסופו של יום, למתכות שונות יתרונות שונים בחיתוך, בחריטה ובעיצוב, והתכנון שלכם למראה השלט התלוי ישפיע על הבחירה בסוג הנכון של מתכת לביצוע השלט.

בדיוק לשם כך, חשוב שתבחרו חברה אמינה, מקצועית, מנוסה ואדיבה לביצוע כל שלט – לבית, למשרד, לקליניקה, למפעל, או לחנות – בין אם השלט מיועד להיתלות בתוך העסק או בחוץ, חשוף לתנאי מזג האוויר. חברה לחיתוך וחריטה בלייזר תוכל לסייע וללוות בשלבי העיצוב והתכנון של השלט, כמו למשל לסייע לכם לבחור בגדלים ובחומרים הנכונים לחיתוך ולביצוע השלט.

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם, לסייע בשלב התכנון ולבצע עבורכם שלטים ממתכת בדיוק אופטימאלי ובמחיר תחרותי!

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהר

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצה

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור