חיתוך לייזר בטכנולוגיה חדשנית

טכנולוגיות המבוססות על קרני לייזר הפכו פופולאריות בשווקים השונים במוצרים הקשורים לרפואה, לעיצוב ולהמון פונקציות נוספות כשהדגש בטכנולוגיות הלייזר הוא על דיוק רב בביצוע כל משימה. גם לתחום החיתוך והעיצוב של חריטה על מוצרים שונים – האפשרויות לחיתוך וחריטה בלייזר פתחו מגוון דלתות לאפשרויות בתחום של שימוש בחומרים ומוצרים מוכנים, חיתוך מדוייק לפי תכנון ועיצוב, ועוד.

אם אתם מחפשים צוות מקצועי שיבצע חיתוך בלייזר או חריטה בלייזר בטכנולוגיות מתקדמות, עם המכשור העדכני ביותר ועם מגוון של אפשרויות גם במוצרים שאפשר לחתוך ולחרוט מעליהם וגם באפשרויות החיתוך, העיצוב והחריטה עצמם – מצאתם. אנחנו כאן לרשותכם, עם צוות מקצועי וחיתוך בלייזר בטכנולוגיה הכי מעודכנת בשוק היום, על מנת שאתם תוכלו לקבל את התוצאה הכי אסתטית והכי מרהיבה בחיתוך שלכם.

חיתוך בלייזר – אפילו בתעשיית האופנה

חיתוך בלייזר מאפשר דיוק של עשירית המילימטר ביחס לתכנית המעוצבת שלכם. המאפיינים שאפשר לשלוט עליהם הם לא רק המאפיינים העיצוביים הבולטים לעין, כמו מימדי החיתוך והצורה הסופית של המוצר החתוך, אלא גם מאפיינים עדינים הרבה יותר, כמו למשל עומק החיתוך, השפעת החיתוך על חומרים שונים (כמו מתכת, סוגים שונים של עץ וכדומה), והגימור בעבודה. חיתוך בלייזר מאפשר דיוק גדול כל כך עד שניתן להוסיף טקסטורה אחידה לפרוסה של עץ או אפילו לבצע חיתוך בלייזר על חומרים דקים במיוחד – כמו בד.

החיתוך בלייזר כבר מזמן, כאמור, השתלב בפעילות תעשייתית. השימושים לטכנולוגיות המתקדמות של חיתוך בלייזר הם מרחיקי לכת, והם מאפשרים ביצוע עבודה מדויקת, חזרה על הייצור בדיוק רב מוצר אחר מוצר, קיצור זמני הייצור וגיוון נרחב הרבה יותר באפשרויות הייצור ובחומרי הגלם בהם ייעשה שימוש בתהליכי הייצור בארגונים השונים.

מה שלא רבים יודעים הוא שבטכנולוגיות מתקדמות לחיתוך בלייזר ניתן להשיג תוצאות מרשימות גם במגזר הפרטי וגם עבור עסקים פרטיים: החל מתכנון של מתנה חד פעמים וייחודית במוצרים מוכנים כמו כלי נגינה, משחקים למנהלים, קופסאות תכשיטים ואחרות – וכלה בתכנון השילוט או אפילו אב-טיפוס למוצר חדש שאתם מתכננים: תוכלו לפנות לבית עסק המתמחה בחיתוך בלייזר והמשתמש בטכנולוגיות החדשניות המאפשרות את אותו דיוק מושלם ותוצאה מרהיבה בסוגים שונים של חומרים – ובכך תוכלו להעמיד את היכולות האדירות של הלייזר בשירות העסק שלכם.

מכונת חיתוך לייזר

דוגמאות לחיתוך בלייזר בעסקים קטנים ובמתנות

כאמור, חיתוך בלייזר מאפשר עבודה עם מגוון גדול של חומרים בדיוק רב. חיתוך בלייזר בשיטות מתקדמות מאפשר “לשחק” עם חומרי גלם שונים להשגת מוצר מרהיב, אישי, חד פעמי, ברמת גימור גבוהה ובאיכות שתישמר לשנים ארוכות. הנה כמה דוגמאות למוצרים שניתן להזמין בחיתוך לייזר בטכניקות חדשניות:

  • חיתוך של מתכת בלייזר: ניתן לבצע חיתוכים בלייזר עבור סוגים שונים של מתכות ולעצב שילוט משרדי, מגנים גביעים ואותות הצטיינות לעובדים או לחברים, תמונה ייחודית מעל לוח מתכת, ועוד ועוד – כיד הדמיון הטובה עליכם.
  • חיתוך בלייזר של עץ: חיתוך עץ בלייזר מאפשר חיתוכים אישיים במגוון צורות כמו צורה שטוחה של לב, צורות עגולות למסגור תמונות או מילות השיר האהוב עליכם, וצורות אישיות ומורכבות יותר כמו מספר אלמנטים כרוכים זה בזה. אם אתם יכולים לצייר את זה, אנחנו בדרך כלל נוכל לבצע את זה באמצעות חיתוך מתקדם בלייזר.
  • חיתוך בלייזר של פרספקס: בניגוד למתכת ועץ, פרספקס הוא חומר פלסטי מאוד אולם הוא מגיע במגוון גדול של צבעים ומאפשר תוצאים עליזים וגמישים מאוד. גם בפרספקס, כמו במתת ובעץ, ניתן לבצע חיתוכים מתקדמים וחריטות לפי העיצוב שלכם כמעט בכל גודל ועל כל משטח.

 

רוצים לשמוע עוד? אנחנו כאן עבורכם! צרו עימנו קשר ונשמח להציע את שרותינו בחיתוך מדויק וחריטה בלייזר עם מגוון עצום של מוצרים ואפשרויות!

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהר

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצה

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור