חריטה על עץ: עיצוב עם יופי נצחי

העץ הוא מהחומרים האורגניים בעלי היופי הטבעי הבולט ביותר. מי שמחפשים עיצובים קלאסיים, נצחיים, אורגאניים, שיישמרו לנצח – יכול לבחור בעיצובים שונים בעץ, למוצרים קטנים כגדולים, החל ממשחקי מנהלים לשולחן העבודה וכלה בריהוט כבד שיעבור במשפחה לדורות. טכניקת החריטה בלייזר מאפשרת חריטה בעץ ותוספת של מסר אישי מרהיב וחד פעמי, למוצרים שונים. חריטה על עץ – בחירה נהדרת למתנה עם נגיעה אישית וחד פעמית, עם מסרים מילוליים שילוו לתמיד.

חריטה על עץ: עיצוב עם יופי נצחי

על מה תבחרו לחרוט?

מי שמתמחים בחריטה על לייזר מציעים בדרך כלל מגוון נרחב של מוצרים ואלמנטים שאפשר לחרוט עליהם, וביחד עם זאת חשוב לדעת שלא על כל עץ אפשר לחרוט. מעבר לנתונים בסיסיים כמו הצורה, המשקל והגודל של המוצר שעליו אתם מבקשים להוסיף חריטה בלייזר, חשוב לדעת שסוגים שונים של עץ מגיבים אחרת לחריטה. עצים קלים ואווריריים מגיבים לחריטה בלייזר בצורה שונה מעצים כבדים וצפופים, וגם הגימור שעל פני העץ משפיע על הצורה הסופית של החריטה שלכם.

טיפ: על מנת לקבל את התוצאה היפה ביותר בחריטה על עץ, כדאי לבחור בעסק שיודע לבצע חריטה על עץ בטכנולוגיות מתקדמות, לתכנן את החריטה בהתאם למקום, לסוג העץ ולחומרי הגימור שעליו, ולדעת שהחריטה שלכם מתבצעת בידי אומן מקצועיות ומנוסות.

על מה אפשר לחרוט למשל?

חריטה על עץ מאפשרת תוספת של גוון אישי ומסר מיוחד מעל מכוון באמת גדול של מוצרים שונים. הנה כמה רעיונות לחריטה על עץ שתאפשר עיצוב מחדש של מוצר אישי עם מסר שלא יישכח:

חריטה על פרוסת עץ

פרוסות עץ מגיעות בגדלים שונים וניתן לקבל שלט, תמונה או מסר מיוחד  כשהוא נחרט מעל פרוסה דקה של עץ טבעי שאפשר לתלות במשרד או בבית. רעיונות לחריטה על פרוסת עץ: משפטי השראה, שלט לשער הראשי של הבית עם שם המשפחה, שלטי חתונה קטנים עם מלל ומסר, שלטים עסקיים לסימון אזורים במשרד או במפעל, ועוד.

חריטה על חפצים אישיים

ניתן לחרוט על ידיות מעץ (של סכינים או אולרים, למשל, או של כלי מטבח לחובבי הז’אנר) או על מצפן עשוי עץ. החריטה תהיה בדרך כלל באותיות קטנות ובגופן עדין. התוצאה היא אישית במיוחד וכיף לצאת לטייל בשטח עם אולר בעל ידית עץ ייחודית וחריטה אישית, כמו גם להכין אוכל בשימוש בכלי מטבח אישיים בחריטה שתוכננה במיוחד עבור בעליהם. אין ספק גם, שמדובר במתנה מקורית ומרגשית.

חריטה על כלי נגינה

רבים מבקשים לחרוט מילים אישיות, שם וסמלים שמדברים אליהם על כלי נגינה כמו למשל על גוף של גיטרה עשוי עץ או על מקלות תיפוף. התוצאה היא לא רק אישית ומקצועית, היא גם הופכת את כלי הנגינה שלכם למשהו אישי שלא תאבדו בקלות.

חריטה על עץ – איך מתחילים?

כפי שכבר הזכרנו בעבר, ההצלחה של תהליך החריטה שלכם תלויה בעיקר בבחירה של בית עסק שיידע להציע לכם תהליך חריטה מקצועי, שיתאים בדיוק לרצונות שלכם ולמוצר שעליו אתם מבקשים לחרוט. אנחנו מציעים לאתר את העסק שיהיה אחראי על חריטה מרהיבה בהתאם למסר שאתם מעוניינים בו, ורק אז לבחור בליווי העסק המקצועי את המוצר שמעליו תחרטו ולבחור איך תיראה החריטה.

אצלנו תמצאו חריטה מתקדמת על עץ, המותאמת לסוג העץ ובטכנולוגיות חדישות. פנו אלינו, ונשמח ללוות אתכם בבחירת המוצר שעליו תחרטו, המסר לחריטה ועיצובו, ולספק לכם חריטה מרהיבה מעל מוצר שיופיו יישמר למשך שנים רבות!

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהר

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצה

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור