מאמרים

חיתוך אותיות עץ בלייזר

חיתוך אותיות בלייזר לצורכי שילוט

חברת פנגרף מספקת שירותי חיתוך אותיות בלייזר לצרכים שונים, לרבות צורכי שילוט של עסקים כדוגמת חנויות, חברות פרסום, משרדים, מבנים ומפעלים. החברה מבצעת חיתוכי אותיות דקורטיביים מחומרים שונים, כולל חיתוך אותיות עץ בלייזר, מתכת, פרספקס ופלסטיק. כל עבודת חיתוך מבוצעת בדיוק רב בהתאם לתוכנית מבוקשת, ביעילות רבה ובאיכות חסרת פשרות.

היתרונות של חיתוך אותיות לשלטים בלייזר

שלטים מאפשרים נראות לעסק ומסייעים בפרסומו ומיתוגו. בתור שכאלו יש חשיבות רבה לייצור שלט איכותי וייחודי המבטא את תדמית העסק ומושך אליו קהל יעד מתאים. צרכים אלו מסופקים במלואם על ידי שימוש בטכנולוגיית חיתוך אותיות בלייזר שיש לחברתנו להציע. עבודות אלו מספקות אותיות לשלטים מרהיבים בכל סגנון, גודל או חומר מבוקש בסטנדרטים גבוהים וחסרי דופי של ביצוע וגימור.

חיתוך אותיות למגוון צרכים

חברתנו מבצעת עבודות איכות מוקפדות בהתאמה מלאה לצורכי הלקוח של חיתוך אותיות בלייזר בחומרים, גדלים וצורות שונות. האותיות יכולות לשמש לצורכי שילוט פנים או חוץ עם או בלי גופי תאורה. ניתן לתלותם בתוך בית העסק או מחוצה לו על חזית בניינים, על גבי גגות ואו בעזרת קונסטרוקציה מתאימה. האותיות החתוכות מיועדות עבור קשת רחבה של צרכים לרבות קידום מכירות, שלטי הכוונה, פרסום העסק ומיתוגו. כמו כן, יש לנו את הכלים לעצב אותיות בכל גופן וסגנון מבוקש ובכל קנה מידה, לרבות אפשרות לתכננן מראש עם תאורת לד פנימית.
הליך מקצועי לחיתוך אותיות
אנו מבצעים עבודות חיתוך אותיות בלייזר בעזרת מיכון ממוחשב ומתקדם. מכונות אלו מאפשרות לתכנן מראש כל סוג, סגנון וגדול של אות מבוקשת ולחתכה במדויק בהתאם לתוכניות בעזרת קרן לייזר עוצמתית וממוקדת. התוצאה המתקבלת מעבודות אלו הינה ברמת גימור גבוהה ביותר, נקייה ונטולת דופי עם שולי אותיות מעוגלים וחלקים. יתרה מכך, עבודת המכשור הינה מהירה ויעילה ומאפשרת לספק את המוצר המוגמר תוך זמן קצר בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו מראש.
לשירותי חיתוך אותיות בלייזר
לשירותי חיתוך אותיות בלייזר לצורכי שילוט וצרכים נוספים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.