מאמרים

חיתוך בלייזר רמת גן

חיתוך בלייזר ברמת גן – מקצועי ואמין

אם אתם נדרשים לחיתוך בלייזר ברמת גן כדאי שתפנו לחברת פנגרף המוערכת והותיקה, המחזיקה מחלקה מיוחדת בתחום זה. החברה מספקת חיתוכי לייזר למגוון מטרות מחומרי גלם שונים ומספקת אותם ביעילות ומהירות בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו מראש, עם שירות אדיב המלווה את הלקוח לאורך כל ביצוע ההזמנה.

פעולת חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר שאנו מספקים מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת הנעזרת בקרני לייזר עבור חיתוך מדויק של חומרים שונים, כמו סוגים שונים מתכות, פלסטיק ועץ. זהו תהליך ממוחשב המיועד למשטחים בעובי של עד כעשרים מילימטרים, כאשר אורך גל הקרן נקבע בהתאם לסוג החומר המיועד לחיתוך. כך למשל, במתכות נעשה שימוש בקרני לייזר בעלות אורך גל קטן שהינו בעל תדר גבוה המעניק פיזור מינימאלי של אנרגיה. לעומת זאת, בחומרים שאינם מפזרים אנרגיה כמו פלסטיק ועץ ניתן להיעזר בקרני לייזר לחיתוך יעיל עם אורך גל יותר גדול ועם תדר נמוך יותר.

תהליך חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר המסופק על ידי חברתנו הינו תהליך ממוחשב, מקצועי ומדויק. הוא מתחיל בהעלאת קובצי עבודה ממוחשבים למכשירים ומשם המכונה מבצעת את החיתוך ללא מגע יד אדם ברמות דיוק גבוהות במיוחד. החיתוך עצמו נוצר מקרן לייזר עוצמתית שבעת פגיעתה בחומר מתפתחות טמפרטורות מאוד גבוהות המתיכות את החומר, חודרות דרכו ויוצרות בו חור. לאחר היווצרות החור מתחילה פעולת החיתוך עם חתך מאוד צר ומדויק בהתאם לתוכנית העבודה המבוקשת. כמו כן, בשלבי החדירה והחיתוך מוזרם מפיית קרן הלייזר גם גז המפזר את החומר שהוסר ומותיר את אזור החיתוך נקי מלכלוך. סוג הגז המוזרם מותאם לרמת איכות וסוג החומר הנדרש בחיתוך.
היתרונות של חיתוך בלייזר
הזמנת שירותי חיתוך בלייזר ברמת גן מעניקה מגוון יתרונות מהותיים. ראשית, מדובר בעבודות חיתוך מאוד מדויקות עם תכנון ממוחשב באמצעות וקטורים וקווים. שנית, התהליך מתאים לחיתוך חומרים שונים בכל כמות מבוקשת, קטנה וגדולה כאחת. כמו כן, מדובר בהליך עבודה מהיר במיוחד המאפשר יישום ישיר במכונות החיתוך של קובץ ממוחשב. בנוסף, ההליך מאוד נקי וכרוך בהפסד מזערי של חומר גלם, ואינו פוגע או משנה אזורים שאין צורך לחתכם. לבסוף, דפנות החלק שנחתך נותרות בגמר ההליך חלקות ואין צורך לעבדן שוב.
הזמנת עבודות חיתוך בלייזר ברמת גן
להזמנת עבודות חיתוך בלייזר ברמת גן עבור שלל צרכים וסוגי חומרים, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.