מאמרים

חיתוך בלייזר תל אביב יפו

חיתוך בלייזר בתל אביב יפו והמרכז

נדרשים לעבודות חיתוך בלייזר בתל אביב יפו או מבקום אחר במרכז? מעוניינים ברמה גבוהה ביותר של דיוק ובמעטפת שירות מקצועית, אמינה ומהירה? אם כן, כדאי שתכירו את חברת  פנגרף המוערכת והותיקה הפועלת בענף הכרסום והחריטה כבר מעל לשלושים שנה. החברה מעניקה ללקוחותיה המקצועיים, העסקיים והפרטיים שירות מתקדם ויעיל עם מחויבות ללוחות זמנים וליווי אישי מתחילת העבודות ועד אספקת המוצר לכתובת מבוקשת.

השיטה שמאחורי חיתוך בלייזר

חיתוכי לייזר כפי שחברתנו מספקת מבוססים על שיטה מתקדמת וחכמה לחיתוכן המדויק של צורות העשויות מחומרים שונים כדוגמת עץ, מתכת ופלסטיק. החיתוך הממוחשב בלייזר מאפשר להגיע לרמות מורכבות ודיוק גבוהות במיוחד שאינן ניתנות להשגה בעזרת ציוד סטנדרטי. הלייזר פועל עם גז, לרוב פחמן דו חמצני, המגביר את האור המוחזר שבתוך תא הלייזר וכך יוצאת ממנו קרן מאוד מרוכזת וממוקדת.

חיתוך בלייזר עבור מגוון חומרי גלם

הציוד החדשני והמתקדם שברשות חברתנו מאפשר לנו לספק שירותי חיתוך בלייזר בתל אביב עבור מגוון סוגים של חומרי גלם, ביניהם:
  • מוצרי פלסטיק – אנו חותכים בלייזר את מרבית סוגי הפלסטיק לרבות PVC מוקצף ופלקסיגלס.
  • פרספקס – בעובי עד 20 מילימטרים, מוצע גם עבור פרספקס שקוף עם גימור מבריק, פרספקס צבעוני ופרספקס מראה.
  • מתכות – לרבות אלומיניום בעובי של עד עשרה מילימטרים וכן חיתוך בברזל, נחושת, פליז, נירוסטה וסוגי מתכות נוספות.
  • מוצרי עץ – לרבות חיתוך בעץ, קרטון, נייר ו- M.D.F.
קשת רחבה של עבודות  בלייזר
יש לנו את כל הכלים והידע הדרוש לביצוע מגוון סוגי עבודות מיוחדות בלייזר לרבות:
  • חיתוך צורתי CNC ממוחשב בלייזר ממגוון סוגי חומרים. כך לדוגמא, אנו מבצעים חיתוך צורתי באלומיניום לרבות הבלטת אותיות וכן חיתוך סוגים רבים של פלסטיק בשלל צבעים. עבודות החיתוך הצורתי כוללות גם חיתוך שלטים ואותיות.
  • כרסום וחריטה – אנו מבצעים עבודות כרסום וחריטה בחומרים וצורות שונות, למשל עבור מחברים וצורת אלקטרוניים, וחריטה וכרסום על אלומיניום מצופה או גולמי.
  • ייצור פנלים – אנו מייצרים פנלים עבור מערכות אלקטרוניקה ובקרה על כל שלביהם, החל מפעולות של חריטה וכרסום באלומיניום, ועד ליטוש, ציפוי הפנל וצביעתו בהתאם לצורכי הלקוח.
הזמנת עבודות חיתוך בלייזר
להזמנת עבודות חיתוך בלייזר בתל אביב והמרכז מכל סוג של חומר ובכל קנה מידה, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.