מאמרים

חיתוך בלייזר cnc

חיתוך עץ cnc מתקדם ומקצועי

עם חברת פנגרף תזכו לעבודות חיתוך עץ cnc מתקדמות ומקצועיות ברמות ביצוע וגימור גבוהות ביותר. העבודות מסופקות לעסקים, אנשי מקצוע ולקוחות מסחריים ופרטיים עם תודעת שירות מתקדמת ובהליך מוסדר המספק ליווי צמוד ללקוח לכל אורכו, עם מחויבות ללוחות זמנים ואספקה יעילה ומהירה של המוצרים המוגמרים.

מכונות לחיתוך בלייזר cnc

מכונות לחיתוך בלייזר cnc שעימן אנו עובדים מהוות מכשור מתקדם המיועד לעיבוד שבבי, חיתוך, חריטה וכרסום של חומרים שונים לרבות חומרי גלם מעץ. מדובר במערכות ממוחשבות  חכמות ומתקדמות הפועלות למעשה כמו רובוטים. הן מתוכנתות מראש עם קבצי עבודה ממוחשבים ופועלות באופן אוטומאטי ללא מגע יד אדם. העבודה עצמה מבוצעת ברציפות ברמת דיוק גבוהה ביותר של אלפית המילימטר, וזאת עבור סוגים רבים של חומרי גלם מעץ ועד לפלסטיק ומתכות. כל זאת בקצב עבודה גבוה מאוד ועם גמישות רבה לעבודה על חלקים וצורות שונות בעץ.

חיתוך מגוון סוגי עץ

יש לנו את כל הכלים והיכולות לבצע עבודות חיתוך עץ ב cnc עבור מגון רחב של סוגי עצים ועבור צורות שונות ומגוונות של עיבוד. בין היתר, אנו חותכים ומעבדים עץ גושני מלא, לבידים, קרטונים וניירות, ובהתאם לנתוני העץ נקבעת רמת המיקוד ועוצמת הלייזר הנדרשת לעיבודו. כך למשל, יש הבדל ברמת הצפיפות של עץ גושני או לבידיםף דבר המשפיע על יכולת החיתוך. כמו כן, סוג עיבוד העץ ומספר שכבותיו, כמות הדבק שיש בו, מידת הלחות של העץ ורמת השמנים הטבעיים שבו משפיעים על העוצמה והמיקוד של קרן הלייזר הנדרשת לעיבודו. נתונים אלו שאותם אנו לוקחים מראש בחשבון מאפשרים ליצור מגוון מוצרים מעץ ברמות שונות של מורכבות, באיכות ודיוק חסרי פשרות. לכן, בין אם מדובר בחיתוך אותיות, חריטת שלטים, ייצור חלקי ריהוט, צעצועי עץ בחיתוך צורני, אריזות או קופסאות, לנו יש את היכולת לספקם במהירות ובאיכות גבוהה ביותר.
לעבודות חיתוך לייזר cnc בעץ
להזמנת עבודות חיתוך עץ cnc למגוון צרכים ומוצרים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.