מאמרים

חיתוך מתכת בלייזר בצפון

שירותים מתקדמים של חיתוך בלייזר בצפון

מחפשים חיתוך מתכת בלייזר בצפון וכן בעץ או פלסטיק? לחברת פנגרף יש מענה שלם עבורכם עם עבודות חיתוך בלייזר ברמות מקצועיות ודיוק הגבוהות ביותר שאפשר לבקש, המסופקות עבור קשת רחבה של צרכים ופרויקטים עם מעטפת שירות מהירה, יעילה ואדיבה.

מגוון אפשרויות מתקדמות לחיתוך בלייזר

יש לנו את כל הניסיון, הציוד המתקדם והידע בכדי לספק שירותי חיתוך בלייזר בצפון עבור מגוון סוגי חומרים וצרכים. בין היתר אנו מבצעים עבודות חיתוך במתכות כדומת נירוסטה, ברזל, אלומיניום, פליז ונחושת. כמו כן, אנו מבצעים חיתוכים במוצרי עץ, קרטון ונייר ובסוגים שונים של פלסטיק כדוגמת פי.וי.סי., וכן אנו חותכים בלייזר סוגים שונים של פרספקס שקוף וצבעוני. בנוסף, אנו מספקים את שירותינו למגוון צורכי כרסום, חריטה וחיתוך בלייזר בצורות ובגדלים שונים. לדוגמא, אנו מתמחים בחריטת שלטים, חיתוך אותיות, פנלים למערכות בקרה ואלקטרוניקה, וכן ביצוע עבודות חיתוך לצורכי נגריות, תערוכות, מעצבים ואדריכלים.

קרן לייזר עוצמתית במיוחד

פעולות חיתוך בלייזר מבוססות על קרן לייזר מרוכזת ועוצמתית אשר נקודת הפגיעה שלה בחומר מייצרת חום מאוד גבוה. כך למשל, בקרן לייזר החותכת מתכות הטמפרטורה בנקודת המפגש יכולה להגיעה גם לאלפי מעלות צלזיוס, דבר הגורם לריתוך, המסת ואף אידוי חומר הגלם. מצב זה יוצר חור קטן באזור הפגיעה של הקרן וכך מאפשר לחתוך דרך חומרים שונים בדיוק רב.
מכשור מתקדם לחיתוך בלייזר
עבודות חיתוך בלייזר שאנו מספקים בצפון מבוצעות בעזרת ציוד ממוחשב מתקדם ביותר, העושה שימוש בקרני לייזר מרוכזות ברוחב ממוצע של חמישית המ"מ. הקרן מרכזת בתוכה הספק שבין אלף לאלפיים וואט, רמת חום מתאימה להמסתם והתכתם של מרבית חומרי הגלם  בעומק של עד כעשרים מילימטרים. מכונת הלייזר משולבת במכונה ממוחשבת גדולה המאפשרת ליישם קבצי עבודה ממוחשבים ישירות על גביהם של חומרי הגלם. כפועל יוצא מכך, כל עבודות חיתוך בלייזר שאנו מספקים מבוצעת ללא מגע יד אדם , כאשר התערבותנו ניכרת רק בשלבי התכנון והעיצוב.
הזמנת עבודות חיתוך בלייזר בצפון
להזמנת עבודות חיתוך בלייזר בצפון  עבור מגוון צרכים בסוגים שונים של חומרים וצורות חיתוך, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.