מאמרים

חיתוך מתכת בלייזר תל אביב

שירותי חיתוך לייזר מתכת בתל אביב

חברת פנגרף מספקת שירותי חיתוך לייזר מתכת בתל אביב ברמה גבוהה ביותר של ביצוע, גימור ושירות, עבור מגוון סוגי מתכות וצרכים לרבות חיתוך צורתי. בין היתר, החברה מתמחה בחיתוך מוצרים וחלקים שונים מברזל, נחושת, אלומיניום, פליז ונירוסטה, המופקים ברמות דיוק גבוהות ביותר. כמו כן, אנו מעניקים ללקוחותינו שירות יעיל, מהיר ואמין המחויב ללוחות זמנים וכולל מערך אישי המלווה את הלקוח לכל אורך ההליך, משלבי תכנון ועד לקבלת מוצר מוגמר לשביעות רצונו המלאה.

חיתוך מתקדם של מתכות בלייזר

חיתוך מתכות בלייזר שאנו מספקים בתל אביב והמרכז הינו שירות מתקדם המבוסס על מכשור ממוחשב וחדשני. למכשור זה מועברות תוכנית עבודה ממוחשבות מהן המערכת יודעת לחתוך עם קרן לייזר ממוקדת בהספק גבוה באופן מדויק וחלק, וזאת בלי שחיקה או חיכוך. תנועת החיתוך החופשית המתקבלת מאפשרת ביצוע חיתוכים מאוד מדויקים במתכות גם ברמות מורכבות גבוהות וגם בירידה לפרטי פרטים.

חיתוך איכותי של מתכות

אנו אמונים על עבודות חיתוך בלייזר של מתכות עבור צרכים שונים לרבות צורכי תערוכות, אדריכלים ומעצבי פנים. טכנולוגיית החיתוך החדישה של חברתנו נעזרת בקרן לייזר עוצמתית ומדויקת החוסכת בחומר גלם ומספקת עבודה נקייה ללא שבבים ועם מוצר סופי בסטנדרטים גבוהים ומרשימים של ביצוע וגימור. כמו כן, שלא כמו כלים רגילים לעיבוד מתכות, השימוש בחיתוך לייזר מעניק רמה הרבה יותר גבוהה של גמישות בעיבוד המתכת ויכולת ליצור מגוון רחב של צורות, חלקים, מרכיבים ומוצרים.
מגוון סוגי עבודות חיתוך בלייזר
בזכות ידע רב בתחום, צוות מיומן וציוד מתקדם, יש לנו את היכולת לספק לתושבי תל אביב חיתוכי לייזר למגוון סוגי מתכות בעובי ומידות שונות ולקשת רחבה של צרכים בסטנדרטי ביצוע וגימור מושלמים. בין היתר, עבודות החיתוך מתאימות לחיתוך אלומיניום, ברזל, נחושת, פליז ונירוסטה, לייצור  אבי טיפוס, מודלים ושבלונות, כיפוף פחים, ייצור חלקים ורכיבים לתעשייה, ייצור מוצרים מוגמרים וכן לצורכי חריטה שונים כמו חריטת לוגו או מספרים סידוריים.
לשירותי חיתוך מתכות בלייזר בתל אביב
לשירותי חיתוך מתכות בלייזר בתל אביב באיכות גבוהה ביותר עבור מגוון סוגי מתכות וצרכים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.