מאמרים

חיתוך צורני בלייזר

שירותי חיתוך צורני בלייזר ברמת דיוק גבוהה ביותר

חברת פנגרף מספקת ללקוחותיה העסקיים, מקצועיים ופרטיים שירותי חיתוך צורני בלייזר בעזרת ציוד ממחושב חדשני ומתקדם, המסוגל לחתוך בצורות שונות מגוון סוגי חומרים רכים וקשים ברמות צפיפות חומרים גבוהות ונמוכות. בין היתר, חיתוך צורני מוצע עבור סוגים שונים של מתכות, עץ מוצריו, סוגים רבים של פלסטיק ופרספקס. כל זאת עם מערך שירות אישי, יעיל, אמין ומהיר המלווה את הלקוח מתחילת ההליך כבר משלבי תכנון ראשוניים ועד לקבלת מוצר סופי לשביעות רצונם המלאה.

חיתוך צורני בדיוק גבוה ביותר

עבודות חיתוך צורני בלייזר שחברתנו מספקת מאופיינות ברמה גבוהה ביותר של דיוק. מדובר ברמת דיוק של אלפית המילימטר שאינה ניכרת בעין בלתי מזוינת וללא מכשור הגדלה. עבודות של חיתוך צורני מסופקות על ידינו גם למוצרים וצורכי תעשייה מתקדמים, כמו בענף האלקטרוניקה, הרפואה, עיצוב, אדריכלות ובניה, הנדרשים לחלקים במידות מדויקות ביותר, וכן לענף הפרסום הנדרש בחיתוך מדויק של אותיות לשלטים, מדבקות וכו'.

חיתוך צורני מהיר, איכותי ויעיל

בעבר הלא רחוק, עבודות של חיתוך צורני בוצעו על ידי מכשור מכאני ומכונות תעשייתיות כבדות. מכשור ומכונות אלו דרשו ביצוע של  מדידות רבות ולעיתים קרובות היה צורך בתיקון העבודות ובביצוע ליטוש וגימור נוספים. כמו כן, העבודות עצמן בזבזו חומר גלם רב וביצוען המושלם דרש הרבה עבודה של מכונות וכוח אדם. בימינו צרכים אלו מסופקים על ידי חברתנו באופן הרבה יותר מהיר, יעיל, מדויק ואיכותי. מדובר בטכנולוגיית חיתוך בלייזר הפועלת עם מערכות ממחושבות, דרכן מועברים נתוני וקבצי עבודה ממוחשבים אל המכונה, המבצעת את העבודה בדיוק מרבי ללא התערבות יד אדם או מכאנית. התוצאות המתקבלות מעבודות אלו הינן מאוד מדויקות, נטולות פגמים ופגיעות בסביבת העבודה. כמו כן, הן מבוצעות במהירות, ללא בזבוז מיותר של חומר, בצורה מאוד נקיעה ולרוב ללא צורך בליטושים או עבודות גימור נוספות.
לשירותי חיתוך צורני בלייזר
לשירותי חיתוך צורני בלייזר ממגוון חומרי גלם ועבור קשת רחבה של צרכים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.