מאמרים

כיפוף מתכות

כיפוף מתכות מקצועי ומדויק

חלק משירותיה המתקדמים של חברת פלגרף כוללים עבודות מקצועיות ומדויקות של כיפוף מתכות. השירותים מסופקים עבור סוגי מתכות שונים, ביניהם כיפוף פחים, ומוצעים עם מערך שירות אישי המלווה את הלקוח לכל אורך ההליך, משלבי תכנון ומדידות ועד קבלת המוצר הסופי לשביעות רצונכם המלאה.

תכנון נכון ומדויק של כיפוף מתכת

כל פעולה של כיפוף מתכת נדרשת לקחת בחשבון פעולה נגדית הגורמת ליצירת גל ומובילה להקטנת שטח הפנים של משטח המתכת במספר סנטימטרים. לכן, בתור התחלה יש להשתמש במשטח מתכת יותר ארוך שאת מידותיו יש לחשב מראש. בכדי שכל מתכת תכופף באופן הנכון והמדויק ביותר אנו דואגים לתוכנית עבודה מדויקת הלוקחת בחשבון את רדיוס וזווית הכיפוף והשטח הסופי המתקבל לאחר כיפופה של המתכת. בין היתר, תוכנית זו שמה דגש על עובי הפח, מקדמי כיפוף, אופן פריסת המשטח ותכונות האמצעים המשמשים לכיפוף המתכת.

כיפופי מתכות מבוקרי מחשב

אנו מבצעים עבודות כיפוף מתכות בעזרת מכונות מיוחדות המבוקרות על ידי מערכת ממוחשבת היודעת לחשב מראש את מספר הס"מ שיאבדו בהליך הכיפוף, ומכאן לחשב את מידות משטח המתכת הנחוצות. כמו כן, המכונה יודעת לחלק את לחצי כיפוף המתכת באופן אוטומאטי ולשמור על רציפות הזווית של הכיפוף לרבות זווית מרכזית ורוחבית, ללא הפחתה של מהירויות עבודה  ועם בקרה של עובי המתכת לאורך ההליך. כמו כן, המכונות שמבוססות על טכנולוגיית לייזר מאפשרות מלבד כיפוף המתכת גם לבצע פעולות נוספות נדרשות של חיתוך, חריטה, כרסום, עיבוד וניסור. מכונות הלייזר מבטיחות דיוק מרבי של נתוני כיפוף נדרשים לרבות זווית ורדיוס כיפוף, וקבלת תוצר סופי נקי ברמת גימור מושלמת. על מנת להבטיח את הצלחת העבודה במהלך כיפוף של המתכת אנו מבצעים ביקורת שוטפת הבוחנת את תוצאות ההליך ומוודאת שלא נוצרה סטייה מהתוכנית המקורית.
לשירותי כיפוף מתכות
לשירותי כיפוף מתכות מדויקים, מקצועיים ומתקדמים באיכות חסרת פשרות ובמחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם חבת פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.