מאמרים

כיפוף פחים תל אביב

שירותי כיפוף פחים בתל אביב

חברת פלגרף מספקת שירותי כיפוף פח בתל אביב מדויקים, מתקדמים ומקצועיים לצרכים שונים של ענפי תעשייה וייצור במשק. השירותים מסופקים ביעילות ומהירות תוך מחויבות מלאה ללוחות זמנים ועם ליווי אישי של הלקוח לכל אורך הליך הייצור, החל משלבי תכנון ועד קבלת מוצר סופי ואספקתו.

הצורך בכיפוף פחים

פח הינו מתכת קלת משקל, יחסית נוחה לעיצוב, עמידה בפני מים, המשמשת לצורכי ייצור ותעשייה שונים עבור מתחמים חיצוניים ופנימיים כאחד. בין היתר, פח משמש במפעלים, בתי מסחר, רשתות שיווק, משרדים, מוסדות ובתים פרטיים לצורכי קירוי וכיסוי גגות ולצורכי מידוף. במרבית המקרים, על מנת לקבל מוצר מוגמר איכותי ויעיל יש צורך בעיבוד וכיפוף הפח. הכיפוף של הפח מאפשר את התאמתו לתוכניות עבודה ועיצוב פרקטיות ודקורטיביות. כך ניתן להוציא מהפח מגוון צורות שונות וייחודיות ולהתאימו לצרכים ומטרות שונות.

כיפוף פח מדויק ומקצועי

יש לנו את כל הניסיון, הידע והכלים לביצוע עבודות כיפוף פחים בתל אביב בדיוק מרבי לתוכניות מבוקשות. פעולת הכיפוף המבוססות על מכשורו ומתקדם מיועדת לשנות את צורת הפח קל המשקל המקורית לכדי צורה חדשה מבוקשת, הנדרשת לצרכים של ענפים שונים במשק לרבות ענף הבניה, הייצור והעיצוב. כמו כן, עבודות הכיפוף מבוצעות בהתאמה מלאה למידות מבוקשות ומתקבלות ללא אף חריגה מהן. כל זאת תוך שמירת איכות המוצר ואספקתו עם רמות ביצוע וגימור גבוהות במיוחד המבטיחות את עמידותו והשימוש ארוך הטווח בו.
עבודות כיפוף מדויקות
אנו מספקים עבודות מדויקות במיוחד של כיפוף פחים ומתכות ללא צמצום של פני השטח המבוקש. אנו מייעצים ומסייעים ללקוחותינו בחישוב מדויק של מידות הפח המכופף, הלוקח בחשבון את אובדן אורך שטח של חומר הגלם. חישוב זה מבוצע בעזרת שיטות ממוחשבות מתקדמות המסוגלות לדעת בדיוק את גדול שטח הפח הנדרש באופן המונע טעויות, חוסך בהוצאות ומונע עיכוב בלוחות זמני ייצור.
לכיפוף פחים בתל אביב
לשירותי כיפוף פחים בתל אביב באיכות חסרת פשרות ובמחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם פנגרף בטלפונים 03-5585440 ו- 03-5589901 או במייל pangraf@zahav.net.il.

סגור לתגובות.