מתנה מיוחדת מהלב – תכשיט עם חריטה אישית בלייזר

כמעט כולנו מכירים את תחושת ההתלבטות הקשה והמבלבלת – אנחנו רוצים לקנות מתנה לאדם יקר לליבנו, מתנה למישהו מיוחד, אבל לא מצליחים לחשוב על רעיון מספיק אישי ונוגע, שהוא  מספיק ייחודי, יוצא דופן ומדויק כדי להראות לו כמה שאנחנו אוהבים.

אם גם אתם נמצאים כרגע בהתלבטות הזו – יכול להיות שתכשיט עם חריטה אישית בלייזר הוא המתנה שחיפשתם.

התכשיטים מוכרים לנו מעולם האופנה. הם מגיעים במגוון ענק של סוגים ודגמים, צורות, סגנונות, צבעים וחומרים, ונענדים על ידי נשים, גברים, ואפילו ילדים. התכשיטים מסייעים לנו להכתיב את הסטייל האישי שלנו, להוסיף חן וצבע למה שבחרנו ללבוש בבוקר ולפעמים הם אפילו בעלי ערך סנטימנטלי.

אתם לא חייבים להסתפק בתכשיט מהמדף

תכשיטים נחשבים למתנה מקובלת ומשמחת, מתנה שרבים מאתנו נשמח לקבל וגם לתת. אבל לפעמים, תכשיט שאפשר למצוא בחנויות הוא פשוט לא מיוחד מספיק.
כשאנחנו רוצים להיות יצירתיים ומיוחדים במתנה שלנו, אנחנו מחפשים את הערך המוסף שיהפוך את התכשיט שניתן במתנה למישהו מיוחד – למשהו חד פעמי באמת.

גם אם מצאתם תכשיט מושלם, מרהיב ואתם משוכנעים שהוא מדויק ובטעמו של בר או ברת המזל שעתידים לקבל אותו, אולי הייתם שמחים לשנות אותו מעט, להעניק לו נגיעה אישית ועיצוב.

חריטה אישית על תכשיטים – פתרון ייחודי שמעניק משמעות למתנה שלכם

תכשיט בחריטה אישית מבטיח לנו ייחודיות שאין בתכשיט רגיל. אתם יכולים להיות בטוחים שכמוהו יש רק אחד, והוא מהווה את הפתרון המושלם לצורך בנגיעה אישית במתנה. העיצוב שלו הוא אישי, וניתן להעביר מסר אמיתי מהלב.

החריטה היא עדינה ומותאמת למבנה התכשיט ולחומר שממנו התכשיט עשוי. כמות המילים במסר שלכם תשתנה בהתאם לגודל השטח המיועד לחריטה ולגודל הגופן שאתם מעוניינים בו. בדרך כלל, מדובר בלא יותר מאשר שתיים שלוש מילים (אז תבחרו היטב!).

מצאתם תכשיט מושלם? אל תוותרו על חריטה מושלמת

בחריטה בלייזר בכלל, ובחריטה על תכשיטים יקרי ערך בפרט, אתם רוצים לדעת שאתם מוסרים את התכשיט שלכם לידיים אמונות, שיבצעו את החריטה בצורה מושלמת ולא יפגעו באסתטיקה של התכשיט, אלא אפילו יוסיפו לה.

החריטה בלייזר מבוצעת באמצעות מכשיר מדויק וחדשני, המפיק קרניים דקיקות ועוצמתיות. אין טכנולוגיה מדויקת ומגוונת יותר מחריטה בלייזר, שתאפשר חריטת דוגמאות עדינות כמו מילים על תכשיט, בדיוק של אלפית המילימטר ובעוצמה שמותאמת לסוג המתכת ולקשיות שלה.

באמצעות חריטה בלייזר על תכשיטים, אפשר להוסיף מלל, סמל או ציור עדין וקטן לתכשיט שבחרתם ולהפוך אותו אישי ונוגע ללב יותר. טכנולוגיית הלייזר מאפשרת חריטה עדינה וקטנה של מילים על תכשיט כמו גם חיתוכים מורכבים בפלסטיק קשיח, והדיוק והאסתטיקה של החריטה שלכם על התכשיט שבחרתם, תלויה במידה רבה באיכות ובמקצועיות של הצוות שבחרתם לעבוד איתו.

מה תבחרו לחרוט בלייזר מעל התכשיט שלכם?

במגבלת הגודל העומדת לרשותכם, תוכלו לבחור לחרוט באמצעות הלייזר על גבי התכשיט כל מה שעולה ברוחכם – כיתוב אישי, ברכה לבבית, ציטוט, לוגו, שם, תאריך, ואפילו תמונות.

כל אלה הופכים את המתנה מתכשיט פשוט לאומנות של ממש, שהיא מעוצבת בהמון חשיבה מראש ובמיוחד עבור מי שיקבל אותה.

איך בוחרים חיתוך מקצועי בלייזר?

טבעת חריטה

את החיפוש אחרי המקום הכי מקצועי לביצוע חריטה בלייזר כדאי לעשות לפני שאתם בוחרים תכשיט. ראשית, מפני שפעמים רבות כבר במקום החריטה תוכלו לבחור במספר תכשיטים שהם נוחים במיוחד עבור חריטה בלייזר, ושנית – מפני שהביקור במקום החריטה יכול להעניק לכם מספר עקרונות שיהיו משמעותיים כשאתם בוחרים את התכשיט שלכם לפני החריטה.

חשוב לבחור מסגרת מקצועית ורבת ניסיון לחריטה בלייזר על תכשיט. חריטה לא מקצועית עלולה פשוט להרוס את האסתטיקה של התכשיט המרהיב שבחרתם, ללא יכולת תיקון.

לעוד פרטים, ייעוץ וליווי, וכמובן לחריטה מושלמת, מדויקת ומקצועית על תכשיט לבחירתכם, מוזמנים לפנות אלינו!

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהר

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצה

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור