להפוך את זה אישי ומיוחד – מתנות עם חריטה אישית בלייזר

מה עוד אפשר לקנות לו / לה? הרי יש לה הכל. בעולם של שפע ומגוון אין סופיים – לא פשוט למצוא את הנגיעה האישית הזו, עבור מישהו שאתם באמת אוהבים. אתם מחפשים משהו שיעביר את המסר בצורה ברורה, אבל האפשרויות הן אין סופיות.

מה עושים?

הולכים על מתנה עם נגיעה אישית – בחריטה באמצעות לייזר!
המתנות בחריטה אישית הן ייחודיות, הן ללא ספק מעבירות את המסר בצורה ברורה, והן משלבות שימושיות עם אסתטיקה באופן אין שני לו. מה האפשרויות ואיך בוחרים? כל מה שצריך לדעת – לפניכם!

מתנות בחריטה אישית – שילוב של פונקציונאליות ואמירה אישית

ברור שלקנות סתם עט, אפילו אם היא עט יקרה או יפה במיוחד, היא בחירה שאין בה די אמירה – והרי יש לו / לה מליון עטים לשימושם. ביחד עם זאת, הבחירה בעט צבעונית בעיצוב אקסקלוסיבי שעליה חרוטות מילים אישיות – הופכת את המתנה שלכם לשילוב מנצח בין משהו שיש לנו תמיד בכיס, שימושי, פונקציונאלי – לבין חפץ שתמיד יהיה שם, להעביר את המסר שלכם, קרוב ללב.
אתם יכולים לחרוט את המסר שלכם על שפע של מוצרים ומתנות: ספלים וכלי מטבח, שעוני יד יוקרתיים יותר או פחות, עטים מכל סוג, אביזרי יוקרה משרדיים ואביזרי ניהול, מוצרי דיסקית וניירות, פנקסים וספרים, ארנקים ותיקים – ועוד, ועוד.
טיפ: אם בחרתם ברעיון של חריטה אישית על מתנה, כדאי לבחור את בית העסק המקצועי ביותר לביצוע החריטה ולהתייעץ איתם בנוגע למוצרים שאפשר לחרוט מעליהם. בדרך כלל, בתי עסק המאפשרים חריטה מקצועיים מעל מתנות בעזרת לייזר, יכולים להציע מגוון מוצרים אופטימאליים לחריטה לרכישה במקום.

מה תחרטו?

אולי אתם מאלה שברור להם מה ייחרט על גבי המתנה עוד לפני שבחרו אותה. אולי תסתפקו במילה או במסר פשוט, “ישר ולעניין” כמו “אני אוהב אותך”, “מזל טוב” או “בהצלחה בדרכך”. כדאי שתדעו, שעולם החריטות האישיות בלייזר יאפשר לכם להשאיר חותם אישי לבחירתכם מעל המתנה שלכם, לעיתים אפילו עם חריטה של רישום או צורה לבחירתכם.
אתם יכולים ללכת על ציטוט אהוב ומעורר מוטיבציה, אתם יכולים להוסיף תאריך חשוב בחריטת הלייזר שלכם. אתם יכולים להשתמש ב”מילות הקוד” שיש ביניכם, כמו שמות חיבה ייחודיים או מה שאתם אומרים זה לזה שאף אחד חוץ מכם לא מבין. זו הדרך להפוך את המתנה שלכם למיוחדת באמת, באמצעות חריטה אישית בלייזר.
טיפ: מוצרים שונים מאפשרים חריטה באורך שונה ובגודל טקסט שונה. למשל: אם אתם בוחרים בחריטה אישית על עט, תוכלו בדרך כלל לחרוט מספר מילים. אם אתם בוחרים בחריטה על גבי משטח כמו ארנק או מחזיק מפתחות – האפשרויות שלכם לחריטה בלייזר של המסר יהיו מגוונות הרבה יותר.
התייעצו עם הצוות המקצועי בבית העסק בנוגע לאפשרויות השונות של חריטה על גבי מוצרים שונים ובחרו במתנה שתאפשר לכם לחרוט את מה שאתם רוצים בדיוק רב.

חריטת עץ מתנה

 

איך בוחרים בית עסק לחריטת המסר האישי על מתנות?

שימו לב: אם בחרתם את המתנה שלכם ואתם מחפשים בית עסק לחריטה עליו, יש לכם רק הזדמנות אחת. בחירה בבית עסק שאינו מקצועי מספיק על מנת לתכנן ולבצע את החריטה שלכם, פשוט תהרוס את המתנה שרכשתם – ועל כן, חשוב שתבחרו היטב בבית עסק מקצועי, מיומן, אדיב וקשוב לביצוע מושלם של חריטת המסר שלכם מעל המתנה הייחודית שאתם מתכננים.

אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו, לתכנן את המתנה האישית שלכם בחריטה בלייזר ולבצע חריטות מושלמות, בתכנון וביצוע מדויקים ואסתטיים על מגוון רחב של מוצרים.

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהר

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצה

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור