נכתב ע”י: ed

January ,18 2021

נכתב ע”י: ed

January ,18 2021

נכתב ע”י: ed

January ,18 2021

נכתב ע”י: ed

January ,18 2021

נכתב ע”י: ed

November ,13 2020

חיתוך אותיות למיתוג המשרד – כך השילוט ישרת את המוניטין של בית העסק

הבחירה בשילוט באמצעות חיתוך אותיות במשרד היא בחירה נהדרת, שתוביל לשילוט מאיר עיניים, מרשים ויוקרתי. אבל על מנת להשיג את אותו מראה מהוקצע ומקצועי שאתם מחפשים, אתם חייבים להקפיד על שני היבטים של התהליך שלכם.

נכתב ע”י: ed

October ,29 2020

להפוך את זה אישי ומיוחד – מתנות עם חריטה אישית בלייזר

מה עוד אפשר לקנות לו / לה? הרי יש לה הכל. בעולם של שפע ומגוון אין סופיים – לא פשוט למצוא את הנגיעה האישית הזו, עבור מישהו שאתם באמת אוהבים. אתם מחפשים משהו שיעביר את המסר בצורה ברורה, אבל האפשרויות הן אינסופיות.

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהרע

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצהת

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור