נכתב ע”י: Eyal

ספטמבר ,15 2021

נכתב ע”י: Eyal

אוגוסט ,25 2021

נכתב ע”י: Eyal

יולי ,27 2021

נכתב ע”י: Eyal

יוני ,14 2021

נכתב ע”י: Eyal

מאי ,25 2021

נכתב ע”י: sapir

מאי ,20 2021

נכתב ע”י: sapir

אפריל ,08 2021

מתנה מיוחדת מהלב – תכשיט עם חריטה אישית בלייזר

כמעט כולנו מכירים את תחושת ההתלבטות הקשה והמבלבלת - אנחנו רוצים לקנות מתנה לאדם יקר לליבנו, מתנה למישהו מיוחד, אבל לא מצליחים לחשוב על רעיון מספיק אישי ונוגע, שהוא  מספיק ייחודי, יוצא דופן ומדויק כדי להראות לו כמה שאנחנו אוהבים.

נכתב ע”י: sapir

מרץ ,25 2021

אל תהיו משעממים: שלט לדלת הכניסה לא חייב לשעמם, בחרו שלט בעיצוב אישי!

דלת הכניסה לבית שלכם היא האלמנט הראשון שאתם, אורחים, מכרים וידידים רואים בדרך להיכנס הביתה. בין אם זה בשעות הערב אחרי יום עבודה ארוך, או בין אם זה כשהזמנתם אורחים לחגיגות יום הולדת של הילדים – העיצוב של שלט הכניסה לבית או לדירה, אומר עליכם הרבה.

נכתב ע”י: sapir

מרץ ,25 2021

נכתב ע”י: ed

פברואר ,25 2021

חיתוך לייזר פרספקס למתקני תצוגה, שילוט לעסקים וקופסאות תאורה.

אחד ההיבטים החשובים של הפעילות העסקית שלכם הוא המיתוג, השיווק, והגדלת המודעות למוצר או לשירות שאתם מציעים ללקוחות וליתרונות שלו. בפעולות שיווק יש כאלה שנוטים ללכת על כמות – להופיע בכל מקום, בכל זמן, עם מסרים דוחפים ומספר טלפון גדול. חשוב לדעת, שזה לא כל הסיפור – מי שבוחרים לבזבז את התקציב השיווקי שלהם על כמות, נוטים לגלות שהמאמצים שלהם מולידים שיעורי חזרה נמוכים, מפני שהסוד הוא באיכות. אם אתם בונים מתקן פרסום חדש, מתקנים לתצוגה בתערוכות או במשרד, ואחרים – אתם רוצים שזה ייראה טוב.

עבודה מעולה ומהירה

הזמנתי כמה שלטים בחריטה לעסק ופנגרף סיפקה עבודה מעולה ומהירה במיוד. זמן האספקה היה מהיר מאוד והעבודה עצמה הייתה באיכות גבוהה

נדב גולדברג

רמה גבוהה

עשיתי הזמנה לפנלים חדשים למערכת בקרה במפעל . קיבלתי פנלים ברמה גבוהה ממש והם הגיעו ממש מהר

אבי אלחרר

אחלה שירות

הייתי צריך שלטים בחריטה לעסק וקיבלתי המלצה על פנגרף. יצרתי איתם קשר וקיבלתי אחלה שירות והמוצר הסופי יצא פצצה

שמעון גלנטי

שירות מהיר ועבודה מקצועית.

הזמנתי שלטים מפנגרף עבור המשרד עם חריטה על עץ לאחר המלצה. פנגרף סיפקו לנו את השילוט לפני הזמן שנקבע והשלטים היו ברמה סופר גבוהה עם גימור מושלם! מאוד כדאי לעבוד איתם.

ספיר אברהם

שירות משפחתי ומקצועי לאורך כל תהליך ההזמנה.

הייתי צריך כמות גדולה של מחזיקי מפתחות שקופים עם חריטה כמתנה לעובדים ובחרתי ללכת על פנגרף. לא ציפיתי לכזו רמת שירות גבוהה! מתחילת העבודה ועד לסיומה, פנגרף הוכיחו אכפתיות ומקצועיות ברמה שקשה למצוא היום בישראל. ממליץ בחום!

בן מרדכי

מוצר איכותי ושירות מדהים!

הייתי צריך אותיות עם חיתוך ברזל בצבעים שונים עבור עיצוב המשרד החדש שלנו והחלטתי ללכת על פנגרף לאחר המלצה. אין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה ביותר, פנגרף היו קשובים לרצונות שלנו וסיפקו לנו מוצר איכותי תוך אספקה מהירה!

נמרוד סרור